O firmie

Punkt Skupu Surowców Wtórnych jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Został założony w 1990 roku przez Kazimierza Bandzmer, który w 2013 roku postanowił przekazać firmę swojej żonie - Jadwidze oraz synowi - Radosławowi. 

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i dalszej sprzedaży surowców wtórnych, przede wszystkim złomu. Naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn i urządzeń do segregacji surowców. Ponadto, dysponujemy specjalistycznym sprzętem rozładunkowym, a także nowoczesnymi środkami transportu samochodowego. Dysponujemy obszernym placem i zapleczem technicznym zarówno w siedzibie głównej przedsiębiorstwa znajdującej się w Lęborku przy ul. Pionierów 13, jak i w filii położonej w Wejherowie przy ul. I Brygady Pancernej 84.

W 2005 roku poszerzyliśmy spektrum naszych usług o demontaż pojazdów. W tym celu powstała jedna z najnowocześniejszych na Pomorzu Stacja Demontażu Pojazdów ze specjalistyczną linią technologiczną do odzysku i recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.